Skladové zásoby Březen 2016

Vážení truhláři,

na našich webových stránkách v sekci „Akce a novinky“ budeme pravidelně uveřejňovat novinky ze skladu, nějaké zajímavé trendy, videa a pravidelně Vás informovat o milnících v našem skladě.

V sekci fotogalerie najdete množství fotek sušeného řeziva, které pro vás máme k dispoyici, ceník a jiné důležité informace.

V sekci “Akce a novinky” najdete aktuální skladové zásoby řeziva, čímž jste ihned v obraze, co u nás najdete a v jakém množství. Skladové zásoby budeme pravidelně uveřejňovat (min. jednou do měsíce), v případě, že požadované zboží, které sháníte, nenajdete v seznamu, stačí nás telefonicky kontaktovat na čísle 773 334 221 a rádi vás informujeme o termínu doručení do skladu (skladové zásoby jsou informativní, proto vždy raději volejte:-).

Postupně plníme náš sklad sušeným truhlářským řezivem a jinými dřevěnými polotovary a sortiment stále rozšiřujeme. Máme pro vás již naskladněno i technologicky sušené palivové dřevo a dále pracujeme na KVH hranolech, OSB 3, spárovce, palubkách a jiných dřevěných sortimentech.

U nás ve skladě nabízíme hlavně desky a fošny tuzemských dřevin jako dub, buk, smrk, borovice, jasan, javor, olše, lípa a jiné.

Skladové zásoby Březen 2016

LOGO_1_Tensie