Hodnoty, na kterých stavíme

Společnost GTS dřevosklady s.r.o. byla založena v roce 2015 a je součástí skupiny Global Trade Systems s.r.o., která se mimo jiné zabývá i exportem a importem řeziva napříč evropskými a asijskými trhy. Individuální přístup s důrazem na porozumění výrobních standardů našich zákazníků v nábytkářském a podlahářském průmyslu po celém světě, nám umožnil být nejenom jejich dlouhodobým spolehlivým dodavatelem kvalitního řeziva, ale stali jsme se jejich partnerem při rozvoji a zefektivňování procesů výroby. Tyto zkušenosti jsme se rozhodli promítnout v našich tuzemských skladech a poskytnout tak domácím malým i větším dřevo-zpracovatelům a truhlářům vysoce kvalitní řezivo a služby za konkurenční ceny.

V našich skladech máme pro vás široký výběr domácích a zahraničních dřevin, přičemž stále pracujeme na zdokonalování a zvětšování námi nabízeného sortimentu. Úzce spolupracujeme s pilami u nás i v zahraničí a díky tomu dokážeme pružně reagovat na vaše individuální potřeby a dodávky tuzemských i exotických dřevin.

Nakupování u nás je radostí!

 • Sklad s 1250 m2 prodejní plochy
  adresa: Vlastina 23, 161 00 Praha 6 – Ruzyně
 • Vlastní výběr materiálu dle vašeho záměru a užití
  možnost výběru dřevin, kvalit, šířek a tlouštěk
 • Zboží trvale skladem
  V případě specifických objednávek vás budeme informovat o možnostech a termínech dodání
 • Individuální přístup našeho týmu
 • Možnost krácení materiálu na požadovanou délku
 • Slevy a akce na vybrané zboží

 

Jen 2 kroky k úspěšnému nákupu:

 1. Zavolejte nám na 773 334 221 nebo napište na poptavka@drevosklady.cz a specifikujte nám svoji poptávku.

Náš tým vám poradí a upřesní si, kvalitu, množství, rozměry a další důležité věci jako například čas doručení při rozvozu k vám a přichystá zboží k expedici.

 1. Kontrola materiálu a expedice

Váš objednaný materiál si můžete zkontrolovat u nás ve skladu a odvézt nebo ho můžeme doručit přímo k vám (dle ceníku a podmínek přepravy) a zkontrolovat ho u vás při dovozu. Tímto způsobem šetříme váš čas, peníze i přírodu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, náš tým je vám vždy nápomocný.