Truhlářské řezivo na Praze 6.

Vážení návštěvnici, rádi bychom Vás pozvali k nám do nově otevřeného skladu na Praze 6. V bývalém areálu „Naše vojsko“ na Vlastině 23, nabízíme široký sortiment kvalitního sušeného truhlářského řeziva, sušeného palivového dřeva a jiných polotovarů ze dřeva.

Všechno truhlářské řezivo pochází od domácích nebo zahraničních dodavatelů a je třízeno podle kvality na „A“ a „I“ kvalita nebo rustik. V současnosti v skladě máme již navezeno přes 200 m3 řeziva.

Z tvrdého řeziva nabízíme dub, buk i pařený buk, jasan, javor, lípa, olše, třešeň a jiné v tloušťkách hlavně 26, 32 a 52 mm v délkách balíků od 2,5 m a více.

Z měkkého řeziva nabízíme hlavně, smrk, borovice, modřín, douglaska a jiné v tloušťkách 30 mm, 52 mm a 56 mm. V kvalitě A a I a rustik.

Původ našeho dřeva:

Dřevo pochází od renomovaných dodavatel z Evropy, hlavně Česko, Slovensko, Rakousko a Německo.

Dbáme na sušení řeziva:

Řezivo je sušeno kvalitně a pomalu, protože dbáme na kvalitu sušení a aby se Vám s ním dobře pracovalo. Všechno řezivo je přímo sušeno u výrobců, kteří mají dostateční sušárenskou kapacitu (800 m3 a více).

Třízení do kvalit:

Dbáme, aby se Vám s řezivem kvalitně pracovalo a dosáhli nejvyšší možnou výtěž.

Nejvyšší kvalita je u nás označována „A“ – řezivo nejvyšší kvality, technicky bez vad, oboustranně nebo jednostranně čisté řezivo (85% a více výtěž podle US Standards)

Kvalita řeziva „I“ – řezivo vysoké kvality, přičemž může obsahovat drobné vady, které se ve větší míře bonifikují.

Kvalita „Rustik“ – řezivo obsahuje více suků a přirozených vad dřeva, vhodné pro podlaháře, nebo pro zákazníky, kteří mají rádi rustikálnější vzhled.

20160301_132301

20160301_132305

20160301_132303

Rádi Vás tímto pozývame do našeho nového skladu.

Více fotek v sekci fotogalerie.
http://firma.drevosklady.cz/index.php/fotogaleria/

 

Váš tím GTS dřevosklady s.r.o.